Ärikingitused

Endast hea mulje jätmine on väga oluline - seetõttu valivad edukad ettevõtted ja asutused Victorinoxi.

Victorinoxi nuga ärikingitusena hinnatakse kõrgelt. Seda kantakse kaasas ja kasutatakse iga päev, nii kodus, kontoris, kui ka reisil või puhkusel viibides. Kui te varustate kingitava noa oma logoga või sümboolikaga, võite kindel olla, et teid tuletatakse ikka ja jälle meelde.

Kui te otsite täiuslikku ja väärtuslikku kingitust meestele või naistele, ei saa olla paremat valikut kui Victorinox. Victorinox samastub kõrge kvaliteedi, meisterlikkuse ja usaldusväärsusega kõikide põlvkondade jaoks. Meie tooted on kõrgelt hinnatud - neid on oma külalistele ja võõrustajatele kinkinud isegi Ameerika Ühendriikide presidendid.

Kõikidel trükistega Victorinoxi toodetel on eluaegne garantii. Victorinoxi kvaliteettoote kinkimine kindlustab teie firma meeldejäämise kõige paremal moel.

Victorinox pakub laia valikut trükkimisvõimalusi, mille abil saate oma kingituse atraktiivseks  muuta. Kõiki sellel kodulehel esitatud Victorinoxi nuge on võimalik pealetrükkimisega kujundada. Victorinoxi Baltikumi esindus varustab Teid heameelega täieliku informatsiooniga.

Ostukohad

Victorinox pakub laia valikut taskutööriistu, köögi- ja profinuge. Nendele, kes hindavad vastupidavust, funktsionaalsust ja disaini, on Victorinox esindatud enam kui 50 erinevas kaupluses üle kogu Eesti.

Ostukohad